Bize Ulaşın
Anasayfa

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olduğumda hangi hizmetlerden yararlanabilirim?

Salon üyeliği yaptırdığınız takdirde Fonksiyonel Fitness (Lifting, Endurance, Gymanstic, Mobility, Functional Body Building) Fight Club (Kickboxing, Cardio Kickboxing, Boxing, Cardio Boxing, Muay Thai, Jiu Jitsu,No-Gi, Grappling) ve Wellness katındaki Mat Pilates dersine katılbilirsiniz.

Üye olduktan sonra ne zaman spor yapmaya başlayabilirim?

Fonksiyonel Fitness için Salı - Perşembe 18:30 veya Cumartesi – Pazar 11:00 saatleri arasında iki ders eğitim aldıktan sonra WOD’lara katılım sağlayabilirsiniz. Fight Club ve Wellness alanındaki antrenmanlar için rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

WOD nedir?

Fonksiyonel hareketlerden oluşan ve yüksek yoğunlukta yapılan bir kondisyon programıdır. WOD (Workout Of the Day) yani günün antrenmanı belirli bir program dahilinde o güne özel hazırlanır. Her WOD birbirinden farklıdır. En fazla 50 ila 60 dakika sürmektedir.

Salon Üyeliği yaptıktan sonra tüm derslere ücretsiz katılım sağlayabilir miyim?

Pole Dance Fitness, Aikido, Antigravity, Reformer Pilates ve özel ders (PT) paketlerimizden ekstra ücret karşılığında yararlanabilirsiniz.

Üyelik sistemimiz nasıldır?

3 – 6 – 12 ay olmak üzere salon üyeliği paketlerimiz ve ayrıca PT paketlerimiz vardır.

Salonumuzun çalışma saatleri nasıldır?

Haftaiçi: 06:30 – 21:30, Haftasonu: 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Nasıl beslenmeliyim?

Beslenme danışmanımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Derslere nasıl kayıt olabilirim?

Telefonunuza ‘’BalabanApp’’ uygulamasını indirip, tüm dersleri uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Ekipmanları kiralayabiliyor muyuz?

Gi (Kimono) hariç herhangi bir ekipman kiralanamaz.

Salon üyeliği için herhangi bir yaş sınırı var mı?

15-18 yaş arası kişiler aile onayı ile, 18 yaş üstü kişiler ise üyelik oluşturabilirler. 15 yaş altı çocuklar için Kids sınıflarımız mevcuttur.
İletişim Formu

Kişisel Verileriniz Korunma Altında!


Bu Kanunun amacı, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemektir. Balaban Solid Sports olarak olarak biz de kişisel verilerinizin güvenliği hususunda hassasiyet göstermekteyiz ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Balaban Solid Sports ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (“KVKK”) uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine önem vermekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam bilinci ile kişisel verilerinizi aşağıda yer alan kapsamda ve şartlarda işlemekteyiz.


Kişisel Veri Nedir?

Kişisel veri, KVKK’da kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi olarak tanımlanmıştır. Bizimle paylaştığınız adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, kimlik numaranız, e- posta adresiniz, telefon numaranız ve benzeri bilgiler kişisel veri olarak adlandırılmaktadır. Balaban Solid Sports, kişisel verilerinizi İletişim Formu aracılığı ile paylaştığınız halde, otomatik yollarla veya üçüncü şahıs platformları gibi başka kaynaklar aracılığıyla toplamaktadır.


Kişisel verilerinizin işlenme amacı nedir?

Her türlü şikâyetinizi değerlendirmek ve işleme almak, ödemelerinizi işleme almak, hizmetlerimizi, iletişim yöntemlerimizi ve internet sitemizin işlevselliğini geliştirmek ve size karşı daha geniş kapsamlı bir hizmet sunabilmek için, kişisel verilerinizi işliyoruz. Ayrıca, bizimle olan hizmet ilişkiniz nedeni ile sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve sizi duyurulardan ve güncel haberlerden haberdar edebilmek için kişisel bilgilerinizi kaydediyoruz.


Kişisel verilerinizi kimlere aktarıyoruz ?

İş ilişkimizin devamı esnasında birlikte bizi temsil eden veya faaliyetlerimizi yürütebilmek için işbirliği yaptığımız iş ortağımız olan yurtiçi-yurtdışı kişi ve kurumlara (kargo, gönderi, çağrı merkezi, veri tabanı, bulut vb. hizmetleri sunan şirketlerle) aktarabiliyoruz.


-Herhangi bir kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
-Kişisel verilerinizin işlenme sürecine ilişkin olarak bilgi talep etme,
-Kişisel verilerinizin işlenme amaçlarını öğrenme,
-Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
-Kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması durumunda verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
-Silme ve düzeltme işlemlerinin, verilerin aktarıldığını üçüncü kişilere bildirilmesi isteme,
-Kişisel verilerin otomatik sistemler vasıtasıyla işlenmesi sonucu ortaya çıkabilecek durumlarda sonuçlara itiraz etme,
-Kişisel verilerinizin kanuna aykırı bir şekilde işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın tazmin edilmesini isteme, gibi haklara sahip olduğunuzu hatırlatmak iteriz.Verilerinizin gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz.


Yukarıda gördüğünüz İletişim Formu'nu doldurarak veya 02164720555'i arayarak Kişisel Verileriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak şubelerimize iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için üyelik sözleşmesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..